05 Eylül Perşembe günü Coca-Cola İçecek A.Ş. Hukuk Baş Müşaviri& Etik ve Uyum Yöneticisi, Türkiye Etik ve Derneği Başkanı Rtn. Ertuğrul Onur bize “ İş Dünyası’nda Etik ve Uyum ” hakkında değerli bilgiler aktardı.

Categories: Genel

22 Ağustos Perşembe günü Olağanüstü Genel Kurulumuzu ve 2. Kulüp Asamblemizi gerçekleştirdik.

Categories: Genel

08 Ağustos Perşembe günü Sayın Prof. Dr. Uğur Emek bize “Özelleştirme ve Mega Projelerin Kamu Refahına Etkileri” hakkında değerli bilgiler aktardı.  

Categories: Genel

01 Ağustos Perşembe günü Olağan Genel Kurulumuzu ve 2420. Bölge 2021-2022 Dönemi Guvernör Adayı seçimimizi gerçekleştirdik.

Categories: Genel

25 Temmuz Perşembe günü Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdem Yeşilada bize “Türkiye’de Tıbbi ve Aromatik Bitki Çeşitliliği: Değerlendirilemeyen Hazine” sunumuyla hitap etti.  

Categories: Genel

11 Temmuz Perşembe günü Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Ayrıca bu toplantımızda dostumuz Yako Alguadish’in 90. yaş gününü kutladık. Konuk konuşmacımız Memorial Hastahaneleri Üroloji Bölümü Başkanı Prof. Dr Oğuz Acar bize “Nedir bu PROSTAT?”   sunumuyla hitap etti.

Categories: Genel

27 Haziran 2019 tarihinde 2019-20 Dönemi Başkanlık Devir Teslim Törenimizi gerçekleştirdik.

Categories: Genel

13 Haziran Perşembe günü konuk konuşmacımız Eski Üyemiz İTÜ Yapı İşleri Koordinatörü Sayın Prof. Dr. Yasin Çağatay Seçkin bize “ Gri Kampüsten Yeşil Kampüse, Maslak’ta Geçen 7 Yılın Hikayesi “ sunumuyla hitap etti ve İzmit Yahya Kaptan Rotary Kulübü Başkanı Sayın Filiz Aktaş bizlere ” Örsçelik Balkan Hatıra Ormanı “ ile ilgili kısa bilgi verdi.  Bu toplantımızda yeni üye adaylarımız İlhan Nuhoğlu ve Can Burak Karatepe için ” Üye Giriş […]

Categories: Genel

10 Haziran’da Babalar Günü etkinliği çerçevesinde Kızılay Yakacık Huzurevin’de bakım,ikram,canlı müzik ve kişiye özel hediyeler verdik. Çok keyifli ve duygusal anlar yaşadık, aile olduk. Bu etkinlikte saç bakımında sponsor olan Ali Gür kuaföre ve takım kıyafetleri sağlayan (hem huzurevi sakinlerinin hem de personellerin) sevgili Fatih guvernörümüze teşekkürlerimizi sunarız.  

Categories: Genel

23 Mayıs 2019 tarihinde Maltepe Prenses Cafe’de 100 kişiye iftar yemeği verildi, 75 adet Ramazan kolisi bağışı yapıldı. 

Categories: Genel

>Karakoy Rotary