Yıllardır toplantılarımızı gerçekleştirdiğimiz Hilton İstanbul Bosphorus’ta her zaman güler yüzle ve iyi hizmetiyle bildiğimiz ve değer verdiğimiz, 43 yıldır otelde görev yapan F&B müdürü Hasan Sabuncu’nun hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrendik. Karaköy Rotary Kulübü ailesi olarak Hasan Sabuncu’ya rahmet, ailesine, yakınlarına ve Hilton İstanbul Bosphorus ailesine başsağlığı dileriz. 

Categories: Genel

10 Mart 2020 tarihinde kaybettiğimiz değerli Örsçelik Balkan’ın adının yaşatılması kapsamında yaptığımız çalışmalardan biri olan ve kulübümüzün sponsor olduğu “ Örsçelik Balkan Kısa Film Yarışması’nın Ödül Töreni ve Film Gösterimi “düzenlendi.

Categories: Genel

06 Mart 2020 Cuma gecesi değerli Direktörümüz, Dönem Guvernörümüz ve Geçmiş Dönem Guvernörlerimizin de katıldığı 2420. Bölgeden Rotary kulüpleri ile de bir araya geldiğimiz toplantımızda hep beraber çok değerli Örsçelik Balkan’ı andık ve Vefa Gecemizi gerçekleştirdik. Kulübümüze emek vermiş, kaybettiğimiz Başkanlarımızın ve üyelerimizin yakınlarının da katıldığı toplantımızda ayrıca 20. ve 35. yılını dolduran üyelerimize plaketleri verildi.  Bu önemli gecemizde kulübümüze 2 yeni üye üyemizin de girişini gerçekleştirdik.

Categories: Genel

27 Şubat 2020 Perşembe günü Sayın İlker Aydın bize “Spritüel Çoklu Evren Kuramı” konulu sunumuyla hitap etti.

Categories: Genel

13 Şubat 2020 tarihinde İstanbul Tahkim Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı, Üyemiz Sn. Prof. Dr. Ziya Akıncı bize “ Ticari Uyuşmazlıklarda Arabulucuk ve Tahkim” sunumuyla hitap etti. Ayrıca İBB Park ve Bahçeler D. Başk. Üyemiz Prof. Dr. Çağatay Seçkin bize Örsçelik Balkan ismi verilecek park projesi hakkında sunum yaptı.

Categories: Genel

31 Ocak 2020 tarihinde Büyük Kulüp’te Ortak kulüp toplantımızda konuk konuşmacımız Rtn. GDB Ali Rıza Ersoy bize ” Endüstri 4.0 ve Ötesi ” başlıklı sunumuyla hitap etti.  

Categories: Genel

16 Ocak 2020 tarihinde Göbeklitepe’nin yazarı Sn. Levent Sepici bize “ Göbeklitepe Kazıları “ sunumuyla hitap etti.

Categories: Genel

09 Ocak 2020 tarihinde İAÜ Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Anabilim Dalı Öğrt. Üyesi   Milliyet Gazetesi Ekonomi Hukuku Köşe Yazarı Avukat Prof. Dr. Sayın Erol Ulusoy bize “ Değerli Konut Vergisi “ sunumuyla hitap etti.  

Categories: Genel

19 Aralık 2019 tarihinde dostumuz, Ünlü Gazeteci Sayın Kenan Akın bize” Suriyeli Göçmenlerin Sorunları : Başımız Belada ” sunumuyla hitap etti.

Categories: Genel

05 Aralık 2019 tarihinde Sn. Doç. Dr. Murat Volkan Dülger bize” Kişisel Verilerin Korunması Kanununun Biz İş İnsanlarına Getirdiği Yükümlülükler ” sunumuyla hitap etti.

Categories: Genel

>Karakoy Rotary