30 Kasım tarihli toplantımızda Point Otel’de kulübümüzün kuruluşunun 49. yılını kutladık. Kokteyl ile başlayan gecemizde 10,15.20,25,30,35 ve 40. yılını dolduran üyelerimize plaketleri verildi, hediye çekilişi yapıldı. Bu önemli ve keyifli gecemizde bize katılan Guvernörümüz Sayın Kaan Kobakoğlu’na, Güvernör Yardımcımız Sayın Erol Çetin’e, misafirlerimize, tüm üye ve eşlerimize teşekkür ederiz.

Categories: Genel

16 Kasım Tarihli toplantımızda konuk konuşmacımız Tema Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Deniz Ataç bize “ Toprak, İklim Değişikliği ve Sürdürülebilir Tarım “ hakkında değerli bilgiler aktardı.

Categories: Genel

02 Kasım 2017 Tarihli toplantımızda BilişimERP Satış ve İş Geliştirme Müdürü Cemal Kıvanç Öner bize ” Bilişim Devrimi ve Bilişim Sektöründen Bir Örnek: Bilişim A.Ş.” hakkında değerli bilgiler aktardı. Aynı zamanda GD Başkanımız Barkın Gültekin bize 2017/18 dönemi gerçekleştirdiğimiz Rotary Rally ile ilgili bir sunum yaptı. GD Başkanımız Suha Kızıldere Karaköy Rotary Kulübü’nün de destek olduğu Gümüşkuşak Lokali Projesinden bahsetti.

Categories: Genel

>Karakoy Rotary