22 Mart Tarihli toplantımızda ThetaHealing® Danışmanı ve Eğitimcisi Sayın Gülsün Özsan bize ” ThetaHealing ® Nedir? ” konusu hakkında değerli bilgiler aktardı. Toplantımıza Girne Liman Rotary Kulübü GDB Yazgan Musannif’te katıldı. Ayrıca bu toplantımızda Çanakkale Ayvacık Okulu yardım projemize destek ve katkılarda bulunan Sayın Yaşar Taşkıran ve  Sayın Tamer Sözbir’e teşekkür plaketleri verildi.    

Categories: Genel

8 Mart 2018 Tarihinde Karaköy Rotary Kulübü 50. Yıl kutlama etkinliklerimizden biri olan üyelerimizden Sayın Prof. Dr. Acar Baltaş’ın konuşmacı olduğu ” Kadın Erkek Mükemmellik Anlayışının Egemen Olduğu Bir Dünyada Yaşamak ” konseptli etkinliğimizi Rahmi M. Koç müzesinde İstanbul’da görevli olan kadın konsolosların, Guvernörümüz Sayın Kaan Kobakoğlu ve eşi, Guvernör yardımcımız Sayın Çetin Erol ve değerli Rotaryen dostlarımızın da katılımıyla gerçekleştirdik.    

Categories: Genel

07 Mart 2018 tarihinde Ataköy Rotary Kulübü ev sahipliğinde; Beşiktaş RK, Bosphorus RK, Dolmabahçe RK ile ortak toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızda Alman Başkonsolosu Sayın Dr. Georg Birgelen bize ” Günümüz Almanya-Türkiye İlişkileri ” hakkında değerli bilgiler aktardı.      

Categories: Genel

>Karakoy Rotary