28 Mart Perşembe günü konuk konuşmacımız  Devlet Eski Bakanımız Sayın Önay Alpago bize “Aydınlanma Dönemi ve Kadın “ sunumuyla hitap etti. Ayrıca Fatih Rotary Kulübü GDB Sayın Guşan Duygun ve Sayın Prof. Dr. Bahadır Erdem ” İstismara Karşı Çocuk Gücü “ konulu kısa bir sunum gerçekleştirdi.

Categories: Genel

14 Mart Perşembe günü toplantımızda aniden kaybetmemizin derin üzüntüsünü yaşadığımız değerli büyüğümüz, Geçmiş Dönem Direktörümüz, Mütevellimiz Örsçelik Balkan’ı anılarla andık ve dostlarımızın Örsçelik direktörümüz ile ilgili hatıralarına, konuşmalarına yer verdik. Bu toplantımızda Direktörümüz Örsçelik Balkan’ın eşi Afet Balkan, çocukları Aydın ve Gökçe Balkan, Guvernörümüz Sn. Hasan Akbayrak,  Sn. Nezih Bayındır, Sn. Mehmet Tezcan, Sn.Hatice Şarizi’de aramızdaydı.    

Categories: Genel

Bir Türk Rotaryeni olarak İlk kez Rotary Uluslararası Rotary Yönetim Kurulu’nda görev alan, kişiliği, bilgisi, ,insan ve vatan sevgisi ile yaşamı boyunca örnek olan, Uluslararası 2006-2008 Dönem Direktörü, Uluslararası Rotary Vakfı 2015-2019 Dönemi Mütevelli Heyeti Üyesi, Uluslararası Rotary, Türkiye 243. Bölge 1987-1988 Dönemi Guvernörümüz, Kulübümüzün değerli üyesi, değerli insan ÖRSÇELİK BALKAN dostumuzu kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Cenazesi 8 Mart Cuma günü ( bugün ) Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde […]

Categories: Genel

>Karakoy Rotary