Sevgili Dostlarım;

Dönemimizin 2. toplantısını 32 kişilik bir katılım ile gerçekleştirdik. Bu yaz sıcağı ve tatil döneminde bu katılım için tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Toplantımıza sevgili Sinan Ergin dostumuzun misafirleri Mustafa Tuncel ile Servet Terziler ve sevgili Levent Bilek dostumuzun misafiri Özlem Özen da katılarak renk kattılar.

Toplantımıza sevgili Berk Yıldırım dostumuzun kendisini tanıtan kısa konuşmasıyla başladık. Kendisine teşekkür ederim.

Daha sonra Metin Özhan dostumuz bizlere kısa Rotary bilgilerinde üyelik konusundaki bilgilendirme konuşmasıyla devam etti. Teşekkür ederim.

Sevgili Sinan Ergin dostumuz “ Başarının Sırrı Bütünlük” adlı etkileyici güncel sunumu ile bizleri ihya etti. Ben kendi adıma nafakamı fazlasıyla aldım. Sinan Ergin dostumuza çok teşekkür ederim.

WhatsApp Duyuru grubumuzda paylaştığım bizleri ziyadesi ile mutlu eden gururlandıran sevgili Kemal Erol hocamın Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığını ve Mehmet Köksal hocamın Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığını yürekten kutlarım, yolları açık olsun. Başarılar dolu görevler diliyorum.

Şehit Aileleri çocuklarının yaz eğitim kampına ve ilköğretim okulu öğrencilerini 3 Kasım’da Anıtkabir’e götürme “ Atamıza Gidiyoruz “ projelerine kulüp olarak destek verdiğimizi paylaşmak istiyorum.

Eylül ayı toplantılarımızı 13 ve 27 Eylül’de gerçekleştireceğiz. 27 Eylül tarihinde ki GUVERNÖR ZİYARETİNİ hatırlatıyorum.

1-7 Eylül tarihleri arasındaki Rotary Rallimize kayıt için son günler. Bu şansı kaçırmamanızı şiddetle öneririm.

29-30 Eylül tarihlerindeki Etiler Rotary Kulübü üyesi Rtn. Adnan Kutman’ın sunumu ile “Bağ Bozumu” gezimizi hatırlatmak isterim. Önümüzdeki haftadan itibaren kayıt almaya başlayacağız. Çok özel bir gezi olacağından emin olabilirsiniz.

Bölge aktivitesi olarak düzenleyeceğimiz ve geleneksel hale getirmeyi planladığımız” Fotoğraf Yarışması” için hazırlıklarımız bitmek üzere. Bu konuda sponsorluk ile ilgili destek ve yardımlarınızı bekliyorum. (Canon,Nikon, Samsung,Panasonic vs gibi firmalardan)

50.Yıl kitabımız ile ilgili çalışmalarımız Fuat başkanımın liderliğinde tüm hızı ile devam etmekte. Bu konuda emek veren tüm dostlarıma teşekkürü bir borç bilirim.

Şimdiden Kurban Bayramınızı içtenlikle kutlar SEVGİYLE en derin Rotaryen saygı ve sevgilerimi sunarım.

Rtn. Osman Nizamoğlu
Karaköy Rotary Kulübü
2018-19 Dönem Başkanı

 


>Karakoy Rotary